Yves Rocher Cure Solutions

Her yaşta her cilt tipine uygun bu ürün ile yorgunluk izlerine son verin. Yoğun tempo dönemlerinde, mevsim değişmelerinde veya stresli dönemlerde cildiniz daha hızlı bir şekilde yaşlanır. Teniniz donuklaşır ve solgunlaşır. Çizgiler ve kırışıklıklar belirginleşir. Günlük bakımınız yetersiz hale gelir.
Bu bakım, gece ve/veya gün boyunca, cildinizin yaşlanmaya karşı mücadele etmesini sağlar. Cildinizdeki kan dolaşımını tetikler ve hızlandırır.
Her geçen gün cildiniz daha fazla canlanır ve pürüzsüzleşir. Yoğun bir yapıya ve hoş bir kokuya sahip bu krem cildinizde kolayca erir.
Kullanım önerileri: Bakımı uygulamadan önce kanı yüzeye doğru hareketlendirmek için avuç içlerinizle hafifçe 3 defa cildinize vurun. Bu şekilde epiderm tabakasındaki kan güçlü bir etken madde oranına sahip olurken cildiniz de en iyi şekilde bakıma hazır olacaktır.
Aktif bileşenler: Asma yaprağı; cildin kılcal damarlarındaki mikro-dolaşımı tetikleme özelliğine sahip polifenollere sahiptir ve bu polifenoller cildinizi yeniden canlandırır.

Yazının kaynağı: www.yvesrocher.com.tr

Çocukluğumdan beri bu marka ile büyüdüm diyebilirim. Cildimde yağlanma hissi bırakmayan, besleyen ve gerçek anlamda bitkisel özleri içerdiğine en çok inandığım cilt bakım ürünlerinden biri. Çok memnunum ve de bittiğinde tekrar alacağım bir ürün.

Fiyatı : 74,90 TL

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s