Yeni Yazı: Colour Pay off Kit – Sigma E20 nolu fırça

Bugünki yazım ile sizlere Sigma Colour Pay Off kitinden E20 nolu fırçayı tanıtmak istiyorum. Blending fırçalarından geçilmiyordu makyaj çantam ve fark ettim ki, gerçekten farları kavrayan ve pigmentleri olduğu gibi geri veren fırçalara ihtiyacım vardı. MAC in bir adet fırçası vardı elimde ama o da yetmiyordu. Tek fırça bazen gerçekten az geliyor.

Sigma Beauty imdadıma koştu. Colour Pay Off Kitin amacı da bol renk vermek. Fırçaların uçları katman katman kesilmiş ve doğal kavrayıcı tutucu kıllardan üretilmiş. Fırçayı fara daldırdığınız an muhteşem bir şekilde pigment kavrıyor ve siz de bunu gözlerinize pıt pıt hareketlerle uyguluyorsunuz. Fardaki renk gözünüzde oluyor yani 🙂

Adsız

İlk fırça ile başlayalım. E20 short shader brush.

20140306_080902

20140306_080843

20140306_080939

Bu fırçanın amacı gözlerdeki küçük bölgelere farı uygulamak, aynı zamanda gözümüzün dış V kısmına detaylı bir çalışma yapabilmek ve  alt kirpik diplerine yoğun far uygulamak , dağıtmak.

Sigmabeauty.com web sitesinden sipariş verebilirsiniz. resimdeki gördüğünüz Kitin içerisinde satılıyor. Başka bir E20 nolu fırçası daha var. Ancak o tekli satılıyor ve  farklı. Sakın karıştırmayın.

Fiyatı 63,00 USD

Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s