Yeni yazı: Artistry Youth Xtend göz kremi alışverişim

Göz kremim bitti. Kiehl’s midnight recovery night kremini kullanıyordum. Memnun olduğum bir göz kremiydi. Farklı bir marka da denemek istedim. Çok araştırdım.  Merak ettiğim ve de ilgimi çeken 2 marka oldu. 

Önce Shiseido’nun göz kremini denemek istedim. Gerçekten çok çok iyi nemlendiriyormuş. 

583786 Fiyatı açıkcası çok pahalı geldi.  Ne yapsam ne etsem diye düşünürken.. Uzun zamandır etkisini merak ettiğim Artistry  Youth Xtend markası vardı. Lüks ürünler gurubunda doğrudan satış yöntemi ile satın alınabilen Artistry’nin yeni yaşlanma karşıtı bakım serisi. Denemekten zarar gelmez dedim. İçeriği çok hoşuma gitti. Doğal özütler içermesi benim için önemliydi. 

artistry

Faydaları:

Micro-X6 Peptide ve formülün onarma yeteneği sayesinde gözle görülen ince çizgilerin ve kırışıkların görünüşü rahatlar.
Serbest Radikaller ve çevre kirliliği gibi çevresel etkilere karşı koruma sağlar.
Daha genç ve daha güçlü görünen ve hissedilen cilt. LifeSirtcildin doğal yenilenme sürecini destekler ve cilt daha güçlü hale gelir ve daha genç hissedilir.
Güçlü, ultra nemlendirici doğal bileşenler karışımı sayesinde pürüzsüz, nemlenmiş cilt.

Bileşenler:

LifeSirtdoğal  protein üretimini uyarır ve destekler, böylece üretimi artırarak cildi güçlendirir ve daha uzun, sağlıklı bir hayat sürdürmesini sağlar.  Afrika Baobab Ağacı meyvesi, Kuş Üzümü, Yeşil Aserola Kirazı  ve diğer bitkisel özütlerinin benzersiz karışımı cilde zengin, doğal miktarda nem sağlarken Artistry’nin özgün Micro-X6 Peptide bileşeni cildi  onarır, gözle görülen ince çizgi ve kırışıkların görünüşünü belirgin bir şekilde rahatlatır.  

Önerilen kullanım şekli:

Parmağınızla az miktarda Artistry Youth Xtend Yoğun Besleyici Göz Kremini göz altına ve çevresine hafifçe dokundurun. 

Maksimum fayda sağlamak için Konsantre Serum, Koruyucu Krem ve Yoğun Besleyici Kremden oluşan cilt bakım rejiminin bir parçası olarak sabah ve akşam kullanın.  Birlikte kullanıldığında bu ürünlerin gözle görünen ince çizgi ve kırışıkları yalnız bir hafta içinde rahatlattığı hissedilmiştir.  Böylece ürünler daha genç bir görünüme katkı yapar. 

Benim gözlerimde belirgin kırışıklık yok. Sadece güldüğümde ortaya çıkan kaz ayakları var ama onlar da gülünce hemen hemen  herkeste oluşuyor . Bu durumu mümkün olduğu kadar uzun süre korumakta fayda var 🙂 

Bakalım bu krem nasıl bir etkiye sahip. Merak ediyorum ben de. Kiehl’s in göz kremi hakkında çok yakın bir zamanda bir yazı gelcek.

Peki, sizlerin göz kremi deneyimleri nedir ? Önerdiğiniz markalar varmıdır ? 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s