Yeni Yazı: Clarins Huile Lotus Serumu ( yağlı ciltlere uygun )

Cildiniz yağlı olduğunda, parlamaya eğilimli olduğunda ister istemez eliniz serumlara gidemiyor gibi. Daha çok yağlandırıyor hissine kapılıyorsunuz. Bu sefer yeniden yağ dengesini oluşturabilmek için uğraşıp duruyorsunuz gibi.

Ama ben bir mucize bir hazine keşfettim. Clarins Huile Lotus yani Nilüfer çiçeği yağı ihtiva eden bir serum nemlendirici. Kesinlikle yapış yapış yağlı bir his bırakmıyor. Cildim gayet güzel emiyor bu ürünü, zaten yağ kuru bir yağ gibi. Sivilceli ciltler bile rahatlıkla kullanabilir bu ürünü. Clarins markasının bir hayranıyım dersem yalan olmaz. Kötü bir ürününe henüz denk gelmedim. Bitkisel ve doğal oluşu beni çok cezbediyor. Makyaj ürünleri keza aynı muazzam kalitede.

20140318_073521

Gelelim bu yağın basında yer alan tanımlamasına:

Cilt Tipi

Yağlıya eğilimli veya yağlı ve gözenekleri açık yağ salgılanmasını düzene sokmak ve dengelenemek istenen cilt durumları için.

Ürün Özellikleri

40 ml lik şişe ambalajlı, yağ kıvamlı dengeleyici ürün. 100% oranında saf bitkisel özler içerir. Cildin yağ salgılamalarını düzene sokar bu işlemi içeriğindeki 100% saf bitkisel özler ile gerçekleştirir. Adaçayı cildin rengini açarak ciltteki toksinlerin atımını sağlar. Nilüfer kan akışını düzenleyip cilt yüzeyinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etki yaratır. Fındık yağı ciltteki su kaybını önleyerek ürünün besleyiciliğini arttırır. Biberiye ve sardunya ürüne sıkıştırıcı etki verir.

Ürün Avantajları

Ürünü cildinize sürdüğünüz andan itibaren cildinizde yağlılık hissetmezsiniz. Yağlı ve yağlıya dönük ciltlerin en büyük problemi olan gözenek açıklığı ve aşırı yağ salgılanması ve buna bağlı olarak cilt yüzeyindeki siyah noktalar her zaman rahatsız edici bir durumdur. Fakat huile lotus içeriğindeki bitkisel özlerin arındırma ve dengeleme işlemi yapabilmesi özelliği nedeniyle; cildinizin yağ salgılarını düzenler, gözeneklerinizi siyah noktalardan yumuşatarak arındırır. Sabaha daha temiz ve ürünün aroma terapik etkisi nedeniyle dinlenmiş bir cilt ile uyanırsınız. Huile Lotus un siyah noktalar üzerinde yumuşatıcı ve eritici fazla yağı dengeleyici gözenekleri sıkıştırıcı etkisi sabah kullanacağınız krem lotus ile devam edicek ve cildiniz gün boyu mat ve sağlıklı olacaktır.

Ürün Kullanımı

Temizlenip toniklenmiş yüz ve boyuna göz çevresine getirilmeden her gün akşamları düzenli olarak kullanılır ürün dairesel hareketlerle cilde iyice yedirilir, burun çene ve alında ürün daha fazla uygulanır. Sabahları bu ürünün tamamlayıcısı olan krem lotus kullanılmalıdır.

Bendeki etkisi:

Geceleri uyumadan önce temizlenmiş cildime uyguluyorum. Sabah uyandığımda ışıl ışıl bir tenle uyanıyorum. Sivilcelerim sönüşüyor resmen. Daha pürüzsüz sakinleşmiş bir ciltle uyanıyorum. Çok bereketli bir ürün. Bir şişesini rahatlıkla 4-5 ay kullanırsınız.

Fiyatı aşağı yukarı: 40 ml 118,00 TL

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s